Skvělé herní odpoledne

Známe to asi všichni, kdo máme děti. Jedním z nejúnavnějších rodičovských úkolů je ten, který nám ukládá zabavit děti. Děti jsou náročné, zdaleka ne vše jim je vhod, na straně druhé vyžadují zábavu neustále. Můžete se snažit jim vymyslet zábavný program, pokud však právě máte jiné starosti, mohou si i najít zábavu samy na superhry.

Samozřejmě, že aby děti zvládly samy vyhledávat a vybírat hry na superhry, musí již dosáhnout určitého věku, aby si mohly alespoň přečíst název dané hry. Nabízíme však i hry velmi jednoduché, které již mohou obsluhovat i školáci v nižších školních třídách, nakonec není problém hry vysvětlit i předškolákům. Poté, co si s nimi známou hru párkrát zahrajete, již zvládnou její obsluhu i samy.

Cyber Chaser

Avšak na super hry pro dívky si mohou tu svou nejoblíbenější hru vybrat i starší děti, možná i jejich rodiče. Například pro tatínky a starší chlapce je perfektní volbou střílečka Cyber Chase, kde nejenže mají možnost získat značné herní finanční prostředky, především zachraňují planetu Zemi proti robotům.